Осмо СУ "Арсени Костенцев"
Средно училище в град Благоевград

Олимпиади

2016/2017 учебна година

Класирани ученици за областен кръг по:

2017/2018 учебна година

Класирани ученици за областен кръг по:

2018/2019 учебна година

Класирани ученици за областен кръг по:

  • Математика - Виктория Георгиева,  Надя Габерска- IV кл.; Мартин Алексов, Борис Анастасов, Румяна Попова - VI кл.
  • Български език и литература - Стефан Попчев, Джоана Хайдар - VII кл.; Преслава Калоянова, Йоана Анастасова, Румяна Попова, Антонио Томов - VI кл.; Даяна Бужева, Ели Маркова, Йордан Петров, Теодора Митринска, Петър Стенин, Анелия Йомова, Мила Баркова, Андрю Петков, Любомир Иванов, Ива Стефанова, Огнян Жерев, Костадин Петров - V клас.
  • Физика и астрономия - Димитрия Лумбева
  • Химия и опазване на околната среда - Кристина Анастасова, Кристина Пацова
  • География и икономика - Петър Стенин, Теодора Петрова, Георги Димитров, Костадин Петров, Дениз Тупев, Кристина Анастасова, Кристина Пацова
  • История и цивилизации - Никол Къркова, Теодора Петрова, Ивана Димитрова, Алекс Грънчаров, Борис Анастасов, Кристина Пацова, Джоана Хайдар, Стоян Станков
  • Биология и здравно образование - Кристина Пацова, Кристина Анастасова, Анелия Цветанова, Димитрия Лумбева.
  • Знам и мога - Рафаил Пириллис, Антон Ангелов, Екатерина Марценкова, Анна Венкова, Надя Габерска, Виктор Симов, Виктория Георгиева, Кирил Йорданов, Габриела Тагарева, Карина Гяурска
  • Ключът на музиката - Симона Георгиева, Рафаил Пириллис, Иван Лозанов, Емили Димитрова, Надя Габерска, Алекс Азов, Росица Юрукова, Димитър Гогушев, Стефан Попчев.

2019/2020 учебна година

Класирани ученици за областен кръг по:

Математика: 

  1. клас - Владимир Каракочев, Юлиян Барков, Рая Далева, Мартин Георгиев, Симеон Попдимитров, Емилия Овчарова, Лазар Попов
  2. клас - Саня Петрова, Ивана Михтарска, Виктория Георгиева
  3. клас - Стоян Янков, Мария Костова, Никол Къркова, Йордан Петров, Ели Маркова
  4. клас - Мартин Алексов, Алекс Грънчаров, Валентина Стайкова, Румяна Попова, Оля Александрова, Иван Тачов

Български език:

  1. клас - Гергана Грънчарова, Теодора Попкостадинова, Анна Венкова, Екатерина Марценкова, Виктория Георгиева, Надя Габерска, Наталия Зашева
  2. клас - Огнян Жерев, Мила Баркова, Мария Павлова, Стефани Гахова, Анелия Йомова, Теодора Петрова, Ива Стефанова, Йордан Петров

Физика:

      7. клас - Мартин Алексов, Иван Доколяков

Химия и опазване на околната среда:

     7. клас - Алекс Грънчаров, Алекс Азов, Йоана Анастасова, Борис Анастасов

Биология и здравно образование

     7. клас - Алекс Азов, Мартин Алексов, Ивана Василева, Алекс Грънчаров, Борис Анастасов

История и цивилизации

    5. клас - Мартин Джалев, Рафаил Пирилис, Радослава Доленска

    6. клас - Петър Стенин, Ивана Стоянова

    7. клас - Алекс Грънчаров

География и икономика

    5. клас - Мартин Атанасов, Рафаил Пирилис

Знам и мога

    4. клас - Емилия Овчарова, Георги Георгиев, Стела Илиева

Kлючът на музиката

    4. клас - Божидар Георгиев

    5. клас - Виктор Симов, Ивана Михтарска, Йоана Михтарска, Ема Дамянова, Иван Лозанов